Ana Haber
Foto Galeri
Web TV
Yayın Akışı
:: Ana Sayfa-> Programlar -> Haberler ->
 

Şok Sözler... "Niye Zonguldak'ın başını tuttunuz"


13 Kasim 2016 13:41:33

Zonguldak'taki bazı yatırımcıların yöneticilerini hedef alan MHP il Başkanı Ayan;

"KENDİLERİNE DİKKAT ETSİNLER"
Zonguldak'taki bazı yatırımcıların, işçilerin performansının düşük görülmesi sebebiyle işten çıkartılmalarına tepki gösteren Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hamdi Ayan;" Zonguldak halkı bir problem yaşıyorsa doğrudan müteşebbise değil de bu işi organize eden genel müdür yardımcılarına (şuan iki taneler) sormak lazım. Siz, niye Zonguldak’ın başını tutuverdiniz? Bu noktaya geldiniz de niye vatandaşa uzaksınız? Karın tokluğuna çalıştırdığınız ve daha dün aldığınız işçinin bugün niye performansı düşük oldu? " dedi

" NİYE ZONGULDAK’IN BAŞINI TUTTUNUZ ?"
Zonguldak'taki yatırımcıların işleyişleriyle ilgili sıkıntıların olduğunu belirten Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hamdı Ayan; "Zonguldak’a bir takım yatırımcılar geliyor. Yatırımcıların karşısında değiliz. Ancak şuan ki yatırımcıların işleyişleriyle ilgili sıkıntılar var. Zonguldak’ta bu yatırımcıların ayakları kimler? Buna bakmak lazım. Zonguldak bir sıkıntı yaşıyorsa bunu kimler sağlıyor? Önümüzdeki hafta içerisinde yapacağım basın toplantısında gerekirse isim kullanarak da söylemeyi düşünüyorum. Bir özel sektörde bir takım işçiler alındılar. Asgari ücretle çalışan işçilerin performans yetersizliğinden işten çıkartılıyor. Bu işçilerin referansları ben değilim. Bir şekilde kabullenilmiş ve işe alınmış. Bunlar direktör değil. CİO diyebileceğimiz büyük firmanın yetkilileridir. zaten bu firmanın başında iki tanelerdir. Bunlar halktan uzak olan insanlar. Zonguldak halkı bir problem yaşıyorsa doğrudan müteşebbise değil de bu işi organize eden genel müdür yardımcılarına (şuan iki taneler) sormak lazım. Siz, niye Zonguldak’ın başını tutuverdiniz? Bu noktaya geldiniz de niye vatandaşa uzaksınız? Karın tokluğuna çalıştırdığınız ve daha dün aldığınız işçinin bugün niye performansı düşük oldu?" şeklinde konuştu.

"ZONGULDAK'I BİRİLERİNE PEŞKEŞ ÇEKME DEVRİ BİTMİŞTİR"
Üstü kapalı bazı yatırımcıların yöneticileri hakkında "Sırf kendileri üst düzey maaş almak için şehrin insanlarının üzerinde oyun oynuyorlar" diyen Başkan Ayan; "Siz, müthiş kar eden bir kuruluşsunuz. Sizlerde o kuruluşta bir milletvekilinden fazla maaş alıyorsunuz. Arabalar altınızda. Her türlü imkânınız var. Ama iş vatandaşa geldiğinde tasarruf tedbiri alıyorsunuz. Laflarımın nereye gittiğini söz konusu kişiler üzerine almıştır. Kendilerini çok iyi biliyorlar zaten. İşte onlar kendilerine dikkat edecekler. Artık Zonguldak’ı birilerine peşkeş çekmek bitmiştir. Onlar kendilerine dikkat etsinler. Sırf kendileri üst düzey maaş almak için şehrin insanlarının üzerinde oyun oynuyorlar. Buna artık izin verilmemelidir. Bu insanları kimseye ezdirmeyiz. Eğer bu Zonguldak’tan insanlar ekmek yiyorlarsa helali hoş olsun. Ama eşit yenecek. Sadece benim olsun. Ben olayım. Benim altımda firmanın şoförü olsun. Vs. diye düşünmek olmaz. Firma olarak kazandığınız para, bu insanları rahatlıkla bakabilecek durumdasınız. Gerek yazılı gerekse şahsi isim bilgileri elimde var. Kamuoyuyla önümüzdeki hafta içerisinde basın mensuplarıyla yapacağımız toplantıda paylaşacağız. İfşa edeceğiz." ifadelerini belirtti. (Haber: Ergin Özkul)


İzleme : 924 defa  
 
 
BÖLÜMLER
Foto Galeri
.

Benzer Videolar
İşten eve dönen madenciye büyük şok...
1622 izlenme 
Şok Sözler... "Niye Zonguldak'ın başını tuttunuz"
925 izlenme 
"Önce başörtümü çıkarttı, sonra zorla kucağına oturttu" Cinsel tacize uğrayan kızdan şok ifade...
15940 izlenme 
Şok eden görüntüler... Liseli kızlar tekme tokat kavga etti... Bu görüntüler Zonguldak'tan
865 izlenme 
Acil Servisi sel aldı... İşte şok görüntüler...
2043 izlenme 
.
Web TV
Zonguldak Kömürspor - Ofspor maçı özeti
Haberler
Merdivenler Kenti Zonguldak…
Haberler
Sokak ortasında silahlı saldırı... İşte olayın ilk görüntüleri
Haberler
Ölüme böyle gittiler... 10 kişiye mezar olan otobüs son kez böyle görüntülendi
Haberler
Bu acıya yürek dayanmaz... Feci kazada can veren 10 kişi toprağa verildi...
Haberler
İstatistik
  İstatistik
  Dün : 5465
  Bugün : 996
  Toplam: 13225544
   Şuan Çevirimiçi:

 25 konuk,

 
.
 

PUSULA

Copyright © Pusula67 TV