Ana Haber
Foto Galeri
Web TV
Yayın Akışı
:: Ana Sayfa-> Programlar -> Haberler ->
 

Alternatif yol, alternatif park oldu...


01 Ekim 2016 17:16:11

Zonguldak trafiğini bir nebzede rahatlatmak amacıyla Lavuar Alanı'ndan Soğuksu'ya yapılan alternatif yol, sürücülerin adeta araç park yeri oldu. Bazı sürücüler ise tepkilerini birbirlerine göstererek gergin anlar yaşadı.

"BİRİLERİNİN BİR ŞEYLER YAPMASI GEREK"

Trafiğin çekilmez bir hal aldığını söyleyen vatandaşlar ; "Böyle bir şey olamaz. Evet Zonguldak'ın park sorunu var ama bu şekilde olmaz . Buna bir çare bulmaları lazım.Orada şehir merkezi diye tabela var. Fakat şehir merkezine gitmek için dolanarak gidiyoruz ve onu da bu araçlarını buralara park eden kişiler yüzünden gidemiyoruz. Bu konuda Zonguldak Belediyesi'nin ve Emniyet Müdürlüğü'nün bir şeyler yapması gerek.

"ÜCRETSİZ OTOPARK İSTİYORUZ"

Yol kenarına araçlarını park eden bazı vatandaşlar ise; "Ne yapalım yani Zonguldak'ta park yeri mi var ? Ne yapalım belki doğru değil ama bizde böyle park ediyoruz. O zaman Zonguldak Belediyesi bazı yerleri ücretsiz yapacak. Bu Zonguldak'ın sorunu bitmez " dedi.

"HALKA YÖNELİK BİR ÇÖZÜMDE SUNMUYORLAR"

Daha önce aynı yolda park cezası yiyen Arif Çağlar; "Ben Kozlu'da oturuyorum. Bir işim için aracımı buraya çekmiştim. Burada park cezası yedim. Park yasağı olmamasına rağmen bu cezayı yedim. Şimdi ise elimde cep telefonuyla buradaki durumu görüntülemeye geldim. Burada ki görüntülerle ihtiraz edeceğim. Park yasaksa buraya bütün bu arabalara gelsinler müdahale etsinler. Park ettirmesinler ve park yasak diye tabela koysunlar. Rast gele ceza yazılmaması lazım. Bu normal bir şey değil bence. İnsan haklarına dahi aykırı bir olay. Bir şey yasaksa bunu uyarmaları lazım. Halka yönelik bir çözümde sunmuyorlar. Her yeri paralı yaptılar. Parasıyla da park edecek yer bulamıyoruz. Parasını ben her zaman veririm. 2,5 lira çok büyük bir para değil. Buna bir çözüm bulmaları lazım. 2,5 lira parası veririm niye 90 lira park cezası yiyeyim" dedi.


İzleme : 849 defa  
 
 
ÖZEL VİDEOLAR
Foto Galeri
.

Benzer Videolar
'Alternatif, Demokratik Sol Parti'dir'
253 izlenme 
Cumhuriyeti 'alternatif' kutladılar
765 izlenme 
Alternatif yol, alternatif park oldu...
850 izlenme 
CHP İl örgütü alternatif törenle 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı...
143 izlenme 
Özbakır: ‘Teşvik, TTK’ya da alternatif olacak’
291 izlenme 
.
Web TV
Zonguldak Kömürspor - Ofspor maçı özeti
Haberler
Merdivenler Kenti Zonguldak…
Haberler
Sokak ortasında silahlı saldırı... İşte olayın ilk görüntüleri
Haberler
Ölüme böyle gittiler... 10 kişiye mezar olan otobüs son kez böyle görüntülendi
Haberler
Bu acıya yürek dayanmaz... Feci kazada can veren 10 kişi toprağa verildi...
Haberler
İstatistik
  İstatistik
  Dün : 1786
  Bugün : 1464
  Toplam: 13356094
   Şuan Çevirimiçi:

 26 konuk,

 
.
 

PUSULA

Copyright © Pusula67 TV