Ana Haber
Foto Galeri
Web TV
Yayın Akışı
:: Ana Sayfa-> Programlar -> Haberler ->
 

"Bu itiraf için teşekkür ediyorum"


27 Eylül 2016 15:39:05

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun’un açıklamasına yanıt vererek; “Bu itiraf için teşekkür ediyoruz” dedi.

Zonguldak’ta yaşanan sel ve sonrasında yaşanan tartışmalar nedeniyle Ak Parti ve CHP arasında söz düellosu devam ediyor. Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman’ın daha önce yaptığı açıklamalara yanıt veren CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun hem CHP’li Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i sert dille uyarmış hem de Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ile Ak Partili Zonguldak Belediye Meclis Üyesi Abdullah Karagüzel’in sözlerine tepki göstermişti. Karaduman yeni açıklamasında Ebru Uzun’un kendilerini doğruladığını belirterek teşekkür etti.

Karaduman açıklamasında şunları söyledi; “Daha önce yaptığım açıklamada şehrimizde etkili olan yağmur sonrası önlenebilir bazı tedbirler alınmadığı için esnafımızın ve şehrimizin içine düştüğü sıkıntıyı dile getirmiş Cumhuriyet Halk Partili Zonguldak Belediye Başkanı Sayın Muharrem Akdemir ile Belediye yönetiminin, Cumhuriyet Halk Partili seçmenlerimizi bile 'Bin Pişman' ettiğini ifade etmiştim. Elbette bunları derken sel aslında halkımızın sabrını taşıran son damla olmuştur. Daha pek çok konuda şaibeli bir belediyecilik yapıldığı yine Cumhuriyet Halk Partisinin görevde olan meclis üyelerince bizzat ifade edilmektedir. Bunları ifade ederken Sayın Akdemir’e ve partisine güvenerek oy veren halkımızın görüşlerini aktarmıştım. O zaman da söyledim. İktidar partisi olarak bizim açıklamalarımız siyaset yapmış olmak için yapılan açıklamalar değildir. Her zaman hizmetten yana işbirliğine var olduğumuzu bugüne kadar attığımız adımlar ve bundan sonra yapacağımız çalışmalarla da ortaya koyduk koyacağız"

CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun'un sözlerini hatırlatan Karaduman; "Açıklamamızın ardından Cumhuriyet Halk Partisinin Merkez İlçe Başkanı Sayın Ebru Uzun’un yaptığı açıklamada bizim dediklerimizi doğruluyor. Bu konuda bizim daha fazla söyleyebileceğimiz fazla bir şey yok. Sayın Ebru Uzun’un açıklamasında zaten her şeyi açıkça itiraf ettiğini gördük. Tabi bunlar siyaset adına, hizmet bekleyen halkımız adına üzücü ama Cumhuriyet Halk Partisinin acı gerçeğidir. Sayın Ebru Uzun’a bu gerçeği saklamaya çalışmadığı ve Zonguldak Belediye Başkanı Sayın Muharrem Akdemir’e yaptığı uyarı için teşekkür ediyorum. Ebru Hanımın basından takip ettiğimiz açıklamalarındaki ifadeleri aynen şöyledir; ‘Belediye Başkanının şehrin her köşesindeki olumsuzluklardan haberinin olması ve hızlıca müdahale edebilmesi için sağlam, çalışkan ve samimi bir ekibinin olması lazım ki, siyasette ve hizmette başarılı olabilsin. Sayın Başkan, ne kadar iyi niyetli ve çalışkan olursa olsun, ekip kendi havasında, yolunda olursa sonuç iç açıcı olmuyor. Kimseye işini öğretme ya da müdahale etme hadsizliğine düşecek değiliz, ama örgüt olarak uyarmak da görevimiz. Sayın Başkanın derdi, Zonguldak halkına hizmet olan daha dinamik bir ekiple çok daha başarılı bir tablo ortaya koyması temennimizdir. Lütfen Dikkat Edin.Bunlar bizim değil Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun’un açıklamalarıdır. Daha önceki açıklamamız da Sayın Akdemir’in Cumhuriyet Halk Partili seçmeni bin pişman ettirdiği söylerken tam da demek istediğimiz buydu. Sayın Merkez İlçe Başkanını bu itirafından ve uyarısından dolayı bir kez daha kutluyorum" dedi.

Seçmene de mesaj veren Karaduman açıklamasını;"Bu itirafı çok önemsiyoruz!
Dün olduğu gibi bundan sonra da nasıl Belediyecilik ortaya koyacaklar takipçisi olacağız. Cumhuriyet Halk Partili seçmenlerimiz bu itirafları unutmayacaklardır. Seçim zamanı bu hataları affetmeyecekler ve sandığa öyle gideceklerdir” sözleriyle tamamladı.


İzleme : 786 defa  
 
 
ÖZEL VİDEOLAR
Foto Galeri
.

Benzer Videolar
Baykal Çaycuma'da... "Bu Anayasa çıkarsa dünya liginden küme düşeceğiz”
671 izlenme 
"Bu şehre yakışmayacak bir yer" tartışmaları sürüyor
3401 izlenme 
Ziyarette soğuk rüzgarlar esti... "Burası sendikal faliyet yeri değil"
2166 izlenme 
"Bu itiraf için teşekkür ediyorum"
787 izlenme 
"Bu kadar da olmaz"
1577 izlenme 
.
Web TV
Zonguldak Kömürspor - Ofspor maçı özeti
Haberler
Merdivenler Kenti Zonguldak…
Haberler
Sokak ortasında silahlı saldırı... İşte olayın ilk görüntüleri
Haberler
Ölüme böyle gittiler... 10 kişiye mezar olan otobüs son kez böyle görüntülendi
Haberler
Bu acıya yürek dayanmaz... Feci kazada can veren 10 kişi toprağa verildi...
Haberler
İstatistik
  İstatistik
  Dün : 5465
  Bugün : 983
  Toplam: 13225531
   Şuan Çevirimiçi:

 13 konuk,

 
.
 

PUSULA

Copyright © Pusula67 TV