Ana Haber
Foto Galeri
Web TV
Yayın Akışı
Üyelik Sözleşmesi

1-Sözleşmenin Kabulü : Sitemize girmekle kullanım kabul etmiş sayılırsınız.


2-Fiyatlar: Sitemizde ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme hakkımız saklıdır. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır.


3- Sitemiz sadece bir buluşma noktasıdır : 
3.1-Sitemiz, yazılım, teknoloji vs alanlarında hizmet vermeyi ilke edinmiştir. 
3.2-Aynı zamanda firmalar ve bireyler için bir ticaret platformu sağlamaktadır, ancak sitedeki taleplerin doğruluğundan, sitede satıldığı duyurulan malların/hizmetlerin kalitesinden, güvenliğinden, yapılan bir ticari anlaşmada tarafların yükümlülüklerini yerine getirmesinden sorumlu değildir. Ayrıca sitemiz üzerinden yapılan web hosting ve alan adı tescil işlemlerinin tüm sorumlulukları, bu adreslerde ve alanlarda yayınlanacak olan bilgilerin sorumlulukları ilgili firmalara aittir. Üyeler ile ürün sağlayıcılar arasındaki alışveriş ve ticari anlaşmalardan sitemiz sorumlu değildir.

4-Bilgileriniz : Bilgileriniz; kayıt sırasında girdiğiniz veri, metin, fotoğraf, grafik vb. den oluşur. Güvenlik ve seçicilik açısından ilk bilgiler belli aşamalardan sonra onaylanmayı müteakip kullanıma açılacaktır. (Özel bilgileriniz hariç) 
Bilgilerinizin sorumluluğu size aittir, biz bilgilerin online dağıtımında rol oynarız. Kuruluşumuza veya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığımız takdirde bilgilerinizi tamamen veya kısmen yayından kaldırabiliriz. Siteye bırakılan bilgileriniz diğer kullanıcıların kullanımına açıktır.


4.1-Kayıt Şartları: siteye kaydolmanız halinde 
a) Kayıt formunu doldururken şahsınız veya firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi, 
b)üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. Sistem, bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.


4.2-Kullanıcı Adı ve Şifre : Kayıt sırasında size bir kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Şifreleriniz md5 ile değil md5 ten daha güvenli bir şifreleme sistemi ile kodlanmaktadır.
Kayıt işlemi tamamlanınca 
a)Bu kullanıcı adı ve şifrenin sizin izniniz olmaksızın kullanılması durumunda bizleri uyarmak, 
b) Siteyi ziyaret ettikten sonra browserı kapayarak siteden çıkmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından ötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden sitemiz sorumlu değildir.

4.3-Bilgileriniz Hakkındaki Kurallar : Sistemdeki bilgileriniz ve sitenin çeşitli yerlerinde tanıtımını yaptığınız ürünlerin, yayınladığınız mesajların, web sitenizde bulundurduğunuz bilgilerin,


a)Sahte, çalıntı olmaması,


b)Üçüncü bir tarafın hiçbir tescil hakkı, teklif hakkı vb haklarının çiğnememesi


c)Yasalara aykırı olmaması (tüketiciyi koruma, haksız rekabet yasası vb.)


d)Pornografi veya çıplaklık içermemesi


e)Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi ve


f)Site üyelerine istenmeyen (spam)mailler gönderme amacıyla kullanmama ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız.


5-Bize Verdiğiniz Haklar : Bize bilgilerinizi her türlü teknolojiyi kullanarak çoğaltma, dağıtma, sergileme hakkını vermiş sayılırsınız.


6-Gizlilik : Sitemiz, 5. maddede verdiğiniz hakları, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.


7-Sistemin İşleyişi : Sitemizin ve bu site üzerinden yapılan ticari işlemlerini işleyişini herhangi bir yazılım, cihaz vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla; kendiniz için ikinci bir kullanıcı kaydı yaparak kendiniz hakkında olumlu bir mesaj, başka bir kullanıcı için olumsuz bir mesaj bırakmak gibi yollarla sistemimizdeki geri bildirim mekanizmasını bozmamakla; site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüsünüz.


8-Kuralları Çiğnemeniz halinde ne olur? : Sistem, uyarı mesajı gönderebilir, sitede yayınladığınız mesaj/haber/ürün ve diğer bilgileri geçici veya devamlı olarak kaldırabilir, üye kaydınızı silebilir, yasal yollara başvurabilir.


ANA MENÜ
  Ana Sayfa
  İletişim
  Bize Ulaşın
  Reklam
  Üyelik Sözleşmesi
  Üye Girişi
 

PUSULA

Copyright © Pusula67 TV